Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Artiklid

 

Loomatoidu valgud ühest või mitmest allikast?

Kas on parem kasutada proteiiniallikana toidus ainult ühte või kombineeritud allikaid?

 

Mis vahe on lihal ja lihajahul?

Kui võrrelda värske liha koostist ja lihajahu koostist, kas lihajahule lisatakse aminohapped uuesti tagasi võrreldes värske lihaga, kus aminohapped on kohe sees? 

Kas kõik valgud on võrdväärsed?

Kas sama protsent valku kanast on võrdväärne sama koguse lambast, lõhest, veisest või sealihast saadava valguga? Kas neil valkudel on erinevad omadused? Ja kui ongi, kuidas saab tarbija teha kindlaks, millist valguallikat valida?

Punane värvus meie lemmikute karvkattel

Vahel tekib tõuloomadel (eriti valge karvkattega loomadel) karvale teistsugune värvus ja omanikud arvavad, et järelikult on toidul midagi viga. Kust see tulla võiks?

Valgu roll meie lemmikute tervise kujundamises.

Kui luuakse lemmikloomatoitu, siis number 1 koostisosa enamikes toitudes on valk. Miks see nii on? Millist rolli valk mängib?

Loomade ülekaalulisus

Loomade ülekaalulisus on täna kasvanud. See on lihtne peegeldus kahejalgsest omanikust – ületoitmine. Või on see tingitud millestki muust? Ainevahetusest?

Kas koerad ja kassid tüdinevad sama toidu söömisest?

Kas koerad ja kassid tüdinevad sama toidu söömisest? Kas kassid ja koerad saavad süüa sama toitu terve oma elu, kui see on värske ja toitained on tasakaalustatud? Kas lemmikutel on vaja vaheldust?

Miks on kassid pedantsemad kui koerad?

Miks on kassid toidu suhtes valivad ja koerad söövad kõike?

Kassid ei ole „väiksed koerad“

Koerad on omnivoorid ning kassid karnivoorid. Kuidas see mõjutab nende liikide toitevajadust?

Tooraine varu tulevikus

Populatsioon on suurenenud eelnenud kümnendil ja suureneb ka tulevasel kümnendil ja seetõttu on palju materjale toidu saadavuse kohta. Kas sa näed mingeid probleeme tooraine saadavuse kohta järgneva 5-10 aasta jooksul, mis on olnud saadaval viimased umbes 20 aastat?

Väikeste tõugude toidu uurimine versus suurte tõugude toidu uurimus

Suurte tõugude toitusid uuritakse enne koostamist väga põhjalikult, kas sama tehakse ka väikest tõugu koerte toitudega, kuna just nemad on saavutanud viimase 6-8 aasta jooksul märkimisväärse populaarsuse?  

Tähtsad muudatused, mis on toimunud lemmikloomatoidu tööstuses 25 aasta jooksul.

25 aasta jooksul on lemmikloomatoidu tööstuses muutunud väga palju. Mis on olnud olulised muudatused - mis on uut, mis on muutunud ning mis on tulemas?

Katse: millist kassiliiva osta?

Hea kassiliiv ei tolma, peidab lõhna ja kasti on lihtne puhastada, ütlevad kassiomanikud. Tarbija24 palvel aitasid parimat kassiliiva välja selgitada nelja-aastase Liisu ning kümneaastase Maurice’i ja 12-aastase Jussi omanik.

Kvaliteetsed kassiliivad — mis need on ja kust need tulevad?

Oma loomu poolest hindavad kassid kõrgelt puhtust. Hügieeniliste kassiliivade leiutamine aitas tublisti kaasa looma koduse mugavuse tekkimisele ning samal ajal vähedas probleeme, millega pidid silmitsi seisma nende peremehed. Hügieenilised kassiliivad sobivad väga hästi kassi loomulike vajadustega ja huvitav on ka...