Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Genesis Pure Canada kassitoidud

 

Looduslik holistiline kassitoit: originaalretseptid metskasside kodumaalt!

 

Looduses toituvad metskassid väga liharikkast toidust. Põhi toiduallikateks ilvestel on liha ja kala, kuigi ka puu- ja juurviljad ning marjad, mida nad saavad süües saaklooma. Selline kombinatsioon võimaldab loomale vajalikke vitamiine ja mineraalaineid, mis hoiavad neid vormis metsiku elu jaoks. Genesis Pure Canada Cat tooted on valmistatud silmas pidades loodulslikke ja evolutsiooni käigus kujunenud toitumisvajadusi. Retseptid koosnevad 70% kõrgkvaliteetsetest loomaproteiinist, 30% juur- ja puuviljadest ning marjadest, 0% teraviljadest, toidud on balantseeritud vitamiinide ja mineraalainetega.

 

Valides õige liha allika, paneme põhi rõhu liha päritolule, mitmekesisusele ja värskusele. Hoolitseme alati selle eest, et olemasolevad allikaid saaks kasutusele võtta, samal ajal pidades silmas jätkusuutlikkust. Meie kõrgeim prioriteet on õrn toormaterjalide töötlemine, mis tagab kõrgkvaliteetse toote.

 

Genesis Pure Canada Cat kassitoidud on maitsvad, toitvad ja täisvääertuslikud sobides kõikides tõugu kassidele.

 

Tõlge: Duett OÜ