Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Go Care Premium koera- ja kassitoidud

 

Go Care toidud on maitsvad ja tervislikud ning on seetõttu paljude koerte, kasside ja nende omanike lemmikud. Kõik tooted Go Care sarjas on tasakaalustatud täistoidud kassidele ja koertele, olenemata tõust, vanusest ja aktiivsuse tasemest. Loodusliku loomaproteiini sisaldus toidus on kõrge, kuna kassid ja koerad armastavad liha ja naudivad selle maitset. Loomaproteiinid soodustavad seedimist ja tagavad optimaalse toitainete imendumise. Tooted ei sisalda lisatud värv- ega maitseaineid. Rikkalikud värvused ja maitsed saadakse kõrgkvaliteetsetest koostisosadest. Seeria on välja töötatud veterinaaride poolt ning toodetud Taanis veterinaarjärelvalve all. Veterinaaridele on alati esmatähtsad loomade vajadused ning seetõttu nad tagavad, et tervislik ja toitaineterikas toit oleks hea ja aktiivse elu alustala. Go Care on loomulik valik neile loomaomanikele, kes teavad, kui oluline on tervislik ja maitsev toit looma täisväärtuslikus ja kõrgekvaliteedilises elus.

 

Go Care toidusarja kvaliteet on veterinaartasemel. Go Care on arendatud ja kontrollitud veterinaaride poolt, et tagada piisavas koguses toitainete olemasolu looma igal elutasandil, mis on ette nähtud NRC (Rahvuslik Teadusnõukogu) ja AAFCO (Ameerika Söödakontrolli Ametlik Ühendus) reeglitega, mis on ametlikud tunnustatud organisatsioonid looma toitevajaduste teabe alal.