Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Go Care Royal kassitoidud

 

Go Care Royal sari on välja töötatud Taani veterinaaride poolt – tootearendus algas 1992 aastal – kuid see pole kunagi lõppenud. Sarja arendatakse pidevalt vastavalt teaduse arengule ning toitumisalastele soovitustele.

 

Toidud kõikidele tõugudele: Go Care Royal Cat kassitoidud sobivad kõikidele kassitõugudele.

 

Toidud erinevate eluetappide jaoks: Go Care Royal Cat kassitoitude sarjas on 3 erinevat toitu mõeldud erinevate eluetappide jaoks: kassipojale, täiskasvanud aktiivsele kassile ja seenior kassile. Eluetapid tähendavad, et toit on koostatud vastavalt kassi toitevajadusele erineval eluetapil.

 

Toidud erinevate olekute jaoks: See kontseptioon sisaldab 1 erinevat dieettoidu varianti: Kaalu vähendamine/steriliseeritud kassile (kassidele, kes kannatavad ülekaalulisuse all ja kes vajavad allavõtmist/steriliseeritud kassile). See variant on ideaalne kõikidele kassidele, kes kalduvad ülekaalulisusele või steriliseeritud kassidele.

 

Värske kanaliha sisaldus: Kõik  Go Care Royal tooted sisaldavad värsket kanaliha, et tagada  parim maitse.

 

Naturaalsed antioksüdandid: Go Care Royal sisaldab ainult naturaalseid antioksüdante, mis tagavad nii toote pika riiuliea kui ka koera heaolu. 

 

Naturaalsed värvused & maitsedToitudele ei ole lisatud kunstlikke  värvusi ega maitseid. Mõlemad, nii toidu suurepärane maitse kui värvus on saadud kõrgekvaliteedilistest koostisosadest, mis tagavad antud omaduste naturaalsuse.

 

Ei nisule: Ükski toodetest ei sisalda nisu.

 

Loomse proteiini kõrge sisaldus: Kassid on karnivoorid (lihasööjad) ning nad armastavad liha, mis on põhjuseks, et kõik toidud sisaldavad rikkalikult kvalitseetset loomset proteiini lihast, kalast ja munast. Loomne proteiin tagab õige seedeprotsessi ja vajalike toitainete optimaalse imendumise.

 

Tasakaalustatud omega 3 & 6: Toitudes kasutatakse külmpressitud lõheõli. Lõheõli on looduse üks rikkalikumaid tervisliku poluküllastamata ja oluliste omega-3 rasvhapete allikaid. Maitsev kanarasv lisab olulisi omega-3 ja omega-6 rasvhappeid toidule. Toitudele on lisatud ka rapsiseemne õli, maisi ja linaseemneid, mis on naturaalsed  omega-6 rasvhapete allikad. Omega-3 and omega-6 rasvhapete unikaalne kombinatsioon tagab koerale kõrge heaolu ja kõige olulisem märk sellest on ilus ja särav karv. 

 

Tervislikud liit-süsivesikud: Go Care Royal Cat kassitoit baseerub 2-le väga väärtuslikule süsivesikute allikale: riisile ja maisile. Mais on oluline loodusliku omega-6 rasvhappe allikas ning see aitab oluliselt kaasa tervislikule seedimisele. 

 

Parim seedimine: Tervislik seedimine on väga oluline kassi üldisel heaolu skaalal. Toitudes kasutatakse peedi viljaliha, millel on looduslikult kõrge kiudainete tase. Lisaks veel frukto-oligosahhariide ja siguri inuliini, kus mõlemal on prebiootiline effekt, mis tähendab, et need tõstavad tervislike bifidobakterite osakaalu kõhus ja soolestikus, tagades kassile terve seedimise ja kõikide oluliste toitainete optimaalse imendumise.  

 

Valitud terviljad: Go Care Royal sarjas kasutame maisi ja riisi, kuna nendest teraviljadest saadav tärklis on parim, et tagada krõbe tekstuur, söödavus ja suurepärane maitse.    

 

Rahulolu, mis seotud tiheduse & kaalukogusega:  Tootmisprotsessi ajal teeme me kindlaks, et kõik tooted on toodetud vastavalt veterinaarnõuetele, mis puudutavad tihedust ja kaalukogust. See on väga oluline, kuna need parameetrid teiste hulgas mõjutavad toidukoguseid, mis tagavad kassilerahulolu.

 

Lisaainete otstarbekus söödas: Go Care Royal Senior ja Weight Reduction toidus on kasutatud L-karnitiini, et rasvapõletus oleks maksimaalne.

 

Oluliste vitamiinide & mineraalainete tasakaalustatud sisaldus:  Vitamiinide ja mineraalainete vahekord on hoolikalt taskaalustatud, et vastata täpselt koera igapäevasele vajadusele.  

 

Ekstra tauriin: Go Care Royal sarjas kasutatakse tauriini, et toetada tugevat tervist.  

 

Veterinaar kvaliteet: Kõik tooted sisaldavad piisavas koguses toitaineid igal eluetapil, mis on ette nähtud NRC (Rahvuslik Teadusnõukogu) ja AAFCO (Ameerika Söödakontrolli Ametlik Ühendus) reeglitega, mis on ametlikud tunnustatud organisatsioonid looma toitevajaduste teabe alal.

 

Söödavuse test: Kõik tooted on testitud erakassiomanike poolt, et tagada toodetele parim maitse.  

 

AAFCO test: Kõik tooted on toodetud ja kontrollitud veterinaaride poolt.  Kõik tooted on testitud erakoeraomanike poolt veterinaaride kontrolli all  - see tähendab, et me teame, et need tooted tõesti sobivad koertele.

 

Tootmine: Go Care Royal sarja toodetakse Taanis veterinaaride vaatluse ja kontrolli all.  Tootmine on sertifitseeritud vastavalt ülemaailmsele toiduohutus-süsteemile  ISO 22000 ja BRC (Briti Jaemüügi Konsortsium).