Väärt kraam sinu lemmikule

Narkoosita hambakivi eemaldamine

Narkoosita hambakivi eemaldamine
Valutu ja narkoosita ultraheli hooldus hambakivi eemaldamiseks
Lemmiklooma tervis sõltub väga palju hammaste korrashoiust. Pruun kiht hammastel tähendab, et loomal on hambakivi. Hambakivi võib ennustada ka lehkava suu järgi. Hambakivi on kindlasti vaja eemaldada, mõistlik on seda teha pigem varem kui hiljem, sest hambakivi juurde/alla kogunevad bakterid, mis kahjustavad igemeid ja põhjustavad igemepõletikku, mis omakorda võib välja viia parodontiidini, hammaste loksumiseni ja väljalangemiseni. 


Caramira salongis eemaldatakse hambakivi uue, innovaatilise tehnoloogia abil. Ultraheli hambahari muudab hambakivi poorseks ja pragunevaks. Sellises konditsioonis hambakivi saab kergelt ja valutult eemaldada kaabitsa abil nii hammaste pinnalt kui ka igemetaskust. Protseduur viiakse läbi ilma narkoosita. See on kiire, kerge ja valutu. Samuti ei kasutata rahustavaid ega uimastavaid aineid. Teenus sobib koertele ja kassidele. Protseduur on ohutu nii loomadele kui inimestele. Protseduuri võib teha nii tihti kui vajalik. Soovitame väiksematel koertel, kellel tuleb rohkem hambakivi, protseduuri teha vähemalt 1 kord poole aasta jooksul, suurematel koertel vähemalt 1 kord aastas. Hambakivi tekkimine sõltub väga paljudest asjaoludest – toidust, tervisest, stressist, geneetikast. Seetõttu tuleb mõnikord hambakivi kiiremini tagasi, teinekord jälle aeglasemalt. 

Mis on Emmi-pet?
Emmi-Pet ultraheli hambahooldus muudab lemmiklooma hambad ilusaks ja valgeks. Emmi-Pet on hambahari, mille seadme harjapea lahustab hambakivi ja hambakatu hamba pealt ilma liikumist, vibratsiooni või heli tekitamata. Emmi-Pet töötab patenteeritud ultraheli mikrokiibiga, mis on peidetud harjapea sisse. Kiip annab 84 miljonit ultraheliimpulssi minutis ja saadab harjapea kaudu suhu. Et asi toimiks, kasutatakse veel spetsiaalset Emmi-Pet nano-mull hambapastat. Ultraheli impulss tungib hamba- ja igemevahedesse 12 mm raadiuses ja hävitab bakterid ja mikroobid kohtadest, kuhu tavalise harjaga ligi ei pääse.


Protseduur ennetab haiguseid
Ultraheli tehnoloogia vähendab bakterite kasvamist suus, hooldab ja kaitseb igemeid, takistab põletiku ja parodontiidi teket, Antud tehnoloogia on igemepõletikke ja parodontiiti ennetava toimega, seetõttu oleks mõistlik hoolduses käia tihti ja regulaarselt, et olukord ei läheks käest ära.
 Mõnda parodontiiti ei ole silmaga näha ning selle tuvastamise jaoks on vaja igemetasku mõõtmist ja röntgenuuringut anesteesias. Seda teeb veterinaar kliinikus. 


Millised on protseduuri vastunäidustused?
Igemepõletiku, parodontiidi ja hammaste loksumise korral ei ole võimalik teostada täielikku hambakivi eemaldamist. Spetsialistid puhastavad terved hambad ning suunavad lemmiku edasi loomaarsti vastuvõtule. 


Protseduuri kestus
Protseduur kestab 1h ning selle aja jooksul eemaldatakse nii palju hambakivi kui võimalik. 


Protseduuri hind
1 tund protseduuri panus on 70€.


Esimesel protseduuril lisandub ühekordne tasu, 10€ personaalse ultraheli hambaharja otsiku eest. 
Järgmistes hooldustes kasutatakse kliendi personaalset hambaharja otsikut.

 

 BRONEERI AEG Tallinnas:
+372 510 2688 või salong@caramira.ee või kohapeal
Salongi aadress: Caramira Õnneliku lemmiklooma pood, Peterburi mnt 98, Tallinn


TÄHTIS! Kui klient ei ilmu protseduurile ja ei tühista broneeringut 24 tundi ennem seansi algust, siis on teenusepakkujal õigus esitada tellijale seansi eest arve.