Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Healthy Paws hüpoallergeensed koeratoidud

 

Healthy Paws toitudes on kasutatud ainult naturaalseid koostisosi!

                                        

Koera hea tervise aluseks on täisväärtuslik ja tasakaalustatud toit. Meie koeratoit sisaldab ainult naturaalseid koostisaineid saavutamaks optimaalset tervist ja heaolu. Meie toidud on hüpoallergeensed mis tähendab, et nad ei sisalda nisu, nisugluteeni, loomaliha, sojatooteid, piimatooteid või muid koostisained, mis põhjustavad allergiaid ja talumatusi.

 

Jänes

Unikaalne ja väga hästi seeditav proteiiniallikas, mis on samal ajal väga toitev. Suurepärane koertele, kes ei talu teisi proteiiniallikaid.

 

Part

Väga hea monoküllastumata rasvhapete allikas, kus on palju omega 3 ja 6 rasvhappeid.

 

Lammas

Suurepärane valik koertele, kes on talumatud muude proteiiniallikate suhtes.

 

Kalkun&kana

Naturaalne linnuliha on väga hästi seeditav ning maitsev, suurepärane pirtsakatele sööjatele.

 

Päevalilleõli

Sisaldab rikkalikult E vitamiini ja linoolhapet, mis aitavad säilitada tervet nahka ja karvkatet.

 

Hirss

Väga toitev, gluteenivaba, mittehappeline, suurepäraselt seeditav, kasulik kõhule, põrnale ja pankreasele ning üks parim hüpoallergeenne koostisaine.

 

Pruun riis

Suurepärane süsivesiku allikas, mis sobib hästi koertele, kes ei talu nisu. Hea kiudainete allikas ning sisaldab rikkalikult vitamiine ja mineraalaineid.

 

Alfalfa (lutsern)

Puhastab verd ning aitab keha proteiinide, rasvade ja süsivesikute seedmisel. Sisaldab rikkalikult beetakarotiini, kaltsiumi ja A, D ja K vitamiine.

 

Küüslauk

Küüslauk on hea antioksüdant ning tal on suurepärane puhastav toime koera organismile.

 

Healthy Paws sünnilugu

 

Meie toitumisfilosoofia on kujunenud aastate jooksul omandatud teadmistest veterinaarias töötades ning soovist pakkuda koertele teriklikku hüpoallergeenset toitu. Meie retseptid sisaldavad naturaalseid taimseid ning prebiootilisi koostisosi, pakkudes parimat toiteväärtust, seeditavust ja imelist maitset.

 

Healthy Paws loodi kümme aastat tagasi veterinaarõe poolt Inglismaal, kellele pakkus huvi koerte toitumine. Ta taipas, et koertel sagedasti esinevaid probleeme saaks leevendada või isegi peatada holistilisema lähenemisega toitumisele.

 

Tahtega leevendada tervisehäireid sündiski Healthy Paws. Toidusari on looduslik, hüpoallergeenne ning originaalretseptides kasutatakse nii ulukiliha ja hirssi kui ka jäneseliha ja pruuni riisi.

 

Tulemused tulid kiiresti ja olid märgatavad paljudele koeraomanikele ning kogutud tagasiside ja austus toitude kohta oli väga innustav, tänu millele on nüüdseks tootesarja laiendatud, et katta kõik looma eluetapid.

 

Kuigi Healthy Paws on osaks saanud Happy Pet grupist, on meie pühendumus jätkata hea tööga ning toitumisfilosoofia jäänud samaks.

 

Tõlge: Duett OÜ