Väärt kraam sinu lemmikule

Närilisele

  Kuva

Tropifit väikeloomale Mini Hamster 150g

1,96€

Tropifit väikeloomale Mini Hamster 150g
MINI HAMSTER on täistoit väikeste tõugude hamstritele (nt Campbelli kääbushamstrid, hiina hamstrid, Djungaria hamstrid, Robod) ja teistele väikestele näriliste tõugudele (nt hiired nagu sebrahiired, ogahiired, Aafrika pügmeehiired ja liivahiired) graanulitega, mis sisaldavad valgurikkaid õunu, sõstrat ja lutserni. MINI HAMSTERi põhikomponendiks on teraviljast valmistatud graanulid, mis on saadud ekstrusiooni teel, mis suurendab teraviljas sisalduvate toitainete seeduvust ja omastatavust. Frukto-oligosahhariidide (FOS) rikka peediga graanulid ja granuleeritud rohi hõlbustavad seedimist ja stimuleerivad soolefloorat. Spetsiaalsed graanulid, millele on lisatud kana ja koorikloomi, on väikenäriliste toidulaual asendamatu loomse valgu ja seedimist soodustava kitiini allikas.

Täissööt väikest tõugu närilistele. Koostis: taimset päritolu derivaadid (sh granuleeritud rohi 8%), puuviljad, köögiviljad, liha ja loomsed saadused, molluskid ja koorikloomad. Lisandid: värvained. Analüütilised koostisained: toorproteiin 16,0%, toorõlid ja -rasvad 3,5%, toorkiud 6,0%, niiskus 12,0%.

Caramira suure närilise toit 250g

2,00€

Toidusegu, mis sobib jänestele, merisigadele, tšintšiljadele ja deegudele.

Täisssööt, mis sisaldab kõike närilisele vajalikke põhikomponente, mida nad saavad oma looduslikust elukeskkonnast. Toit on väga maitsev, kuna sisaldab juurvilju(porgand ja pastinaak), puuvilju(õun ja aroonia) ning ürte(nõges ja piparmünt). Söödasegu sisaldab aasaheina, mis on perfektne kiudainete allikas, mis mõjutab positiivselt seedimist ja teeb looma elurõõmsaks.

Toitmisjuhis: päevaneannus on kehekaalu iga 100g kohta 5-7g toitu.

Koostisained: juurviljad ja granuleeritud ürdid 40%, teraviljad 30%, kuivatatud juurviljad ja puuviljad 20,5 %, granuleeritud puuviljad 4%, kuivatatud ürdid 3,5%, õlitaimede seemned 2%.
Analüüs: toorproteiin 13,5%, toorrasv 3,5%, toorkiud 16%, toortuhk 6%. Toorainete väärtus võib mõnel määral erineda vastavalt toorainete päritolule.
Vitamiinide sisaldus:  A, D3, E, B6, B2, PP,BI, B5, B9, H, B12

Natural-Vit maiusepulk närilisele puuvili1tk.

2,00€

Ideaalne maius küülikutele ja teistele närilistele. Rikastatud vitamiinide ja mineraalainetega, mis garanteerivad parima seedivuse ja suurepärase heaolu.

Natural-Vit maiusepulk närilisele pähkel 1tk

2,00€

Ideaalne maius küülikutele ja teistele närilistele. Rikastatud vitamiinide ja mineraalainetega, mis garanteerivad parima seedivuse ja suurepärase heaolu.

Caramira väikese närilise toit 300g

2,00€

Toidusegu, mis sobib liivahiirtele, hiirtele ja hamstritele.

Tasakaalustatud närilisetoit tagab loomale kõik asendamatud proteiinid, mis on vajalikud organismi arenguks. Toit on rikastatud kuivatatud puuviljade ja juurviljadega, mis muudab toidu loomale väga maitsvaks. Lisaks heale maitsele sisaldab söödasegu vitamiine ning mikro- ja makroelemente.

Toitmisjuhis: päevane annus on kehakaalu iga 100g kohta 5-7g toitu.

Koostisained: teraviljad 50%, juurviljad ja granuleeritud ürdid 31,5%, kuivatatud juuviljad ja puuviljad 11,5%, õlitimede seemned 4%, granuleeritud puuviljd 3%.
Analüüs: toorproteiin 15%, toorrasv 4,5%, toorkiud 6%, toortuhk 3,5%. Toitaainete väärtus võib mõnel määral erineda vastavalt toorainete päritolule.
Vitamiinide sisaldus: A, D3, E, B6, B2, PP,BI, B5, B9, H, B12.

Natural-Vit maiusepulk närilisele porgand1tk

2,00€

Ideaalne maius küülikutele ja teistele närilistele. Rikastatud vitamiinide ja mineraalainetega, mis garanteerivad parima seedivuse ja suurepärase heaolu.

Natural-Vit maiusepulk närilisele juurvili1tk

2,00€

Ideaalne maius küülikutele ja teistele närilistele. Rikastatud vitamiinide ja mineraalainetega, mis garanteerivad parima seedivuse ja suurepärase heao

Caramira mõnus hein närilistele 500g

2,50€

Eestimaa hein Põlvamaalt. Kuivatatud looduslikult. Suurem kõrreline.

Vitakraft MENU VITAL merisiga 400g

2,95€

Vitakraft Premium Menu Vital - täisväärtuslik sööt merisigadele. Ilma suhkruta.

 • Täiendatud aedviljade (peet, kuivatatud kõrvits) ja puuviljadega (kuivatatud õunad).
 • Sööda koostises on palju vitamiine ja mineraalaineid, mis on kasulikud merisigade hammastele ja karvkattele. 
 • Ohtralt kiudaineid, mis parandavad kodulooma seedimist. 
 • Annab energiat.
 • Ilma suhkruta.

Tootja: Vitakraft, Saksamaa.

Vitakraft Kräcker maius jänesele juurviljad 2tk pakis

2,95€

Valmistatud erinevatest teradest, seemnetest ning pähklitest ja maitsestatud marjadega. Suurepärase maitsega maiusepulgad, mis on samas toitev toidulisand. Pakub loomale tegevust ja peletab igavust. 

 • Vitamiinidega, mis aitavad küülikul säilitada hea enesetunde.
 • Kaltsiumi ja fosforiga, mis on kasulikud luudele.
 • Pakis on 2 hõrgutist.

Tootja: „Vitakraft“, Saksamaa.

Vitakraft maius närilisele Fruit Crossys Wildberry 50g

3,25€

Närilistele mõeldud suupiste metsamarja täidisega krõmpsuvad padjad

Vitakraft Vita Fit, Salt Lick Stone - soolakivi närilistele

3,50€

Soolakivi närilistele
Koostis: Mineraalid (84,5% naatriumkloriid), taimset päritolu kõrvalsaadused, teravili

Analüütilised komponendid: kaltsium 0,05%, fosfor 0,06%, naatrium 35%
Lisandid (kg): raud 979,16 mg

GP Twisterring hamstri ratas 14,5cm

3,50€

erinevad värvid - roosa, sinine, roheline. Hamstri ratas, mis kinnitatakse puuri külge sissepoole. Mõeldud hamstrile treenimiseks ja aja veetmiseks.

  Kuva