Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Väikeste tõugude toidu uurimine versus suurte tõugude toidu uurimus

 

Suurte tõugude toitusid uuritakse enne koostamist väga põhjalikult, kas sama tehakse ka väikest tõugu koerte toitudega, kuna just nemad on saavutanud viimase 6-8 aasta jooksul märkimisväärse populaarsuse? 

 

Väikest tõugu toitude arendamisega ei tehta nii põhjalikku teadustööd kui suurt tõugu koerte toitude ja nende jaoks vajaliku toiteväärtuse arendamisega.  Väikeste tõugude toitudes pööratakse enam tähelepanu toidu söödavusele.

Väiksed koerad elavad valdavalt meie kodus, nad on toidu valivuse suhtes kassiga sarnased, kus toidukausi ümber ollakse üsna pirtsakad.  Väikse tõu koerte väljaheidete ja muude kõrvalnähtuste pärast muretsetakse rohkem; neil on rohkem naha ja karva probleeme ning seetõttu püütakse intensiivistada  toiteväärtuse näitajaid, mida otsitakse suurema lemmiklooma klassi hulgast ning sobitatakse väikesele koerale, sest väiksed koerad on palju tihendamalt seotud meie koduga. Seega me peame kohandama toidupala suuruse ja toidu koguse vastavalt koera hammastiku, suu ja tarbimisharjumustega.

Seega pole asi niivõrd toitumise biokeemias kuivõrd toidus, toiteväärtuses ja kohaletoimetamises.

 

Algallikas: Harrison Pet Products, Garry Harrison, Dr. Aldrich