Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Gary Harrison: Populatsioon on suurenenud eelnenud kümnendil ja suureneb ka tulevasel kümnendil ja seetõttu on palju materjale toidu saadavuse kohta. Kas sa näed mingeid probleeme tooraine saadavuse kohta järgneva 5-10 aasta jooksul, mis on olnud saadaval viimased umbes 20 aastat?

 

Dr Aldrich: Jah. See pole pikaajaline, kuid me näeme periooditi, kuidas mõni riik otsustab kasutusele võtta uue või teistsuguse tooraine.

Ma toon hiljutise näite. Paar aastat tagasi osteti Hiinas niiöelda “hot dogi liha”. Käitluses oli oluliselt vähem lihatooteid ning meil nappis sellel ajal kana- ja kalatooteid.

Meil on periooditi olnud selliseid etappe või sesoonseid puudujääke.

Aga me peame mõistma, et loomatoidu tööstus käib käsikäes inimeste toidu tööstusega ja see on alustala sellele, et inimeste toidu tööstus saaks nii ökonoomselt eksisteerida. Jätkusuutlikkuse poole pealt ma usun, et nii kaua kuni me suudame toita oma inimesi, jääb meil alles materjali, millega me saame toita loomi. Paljudel juhtudel kasutame me praegugi inimestele söögikõlbulikke materjale, et toita loomi.

Kindlasti on väljakutseid toorainetega, mis on uued ja eksootilised. Seda me näeme turul aina enam. On olemas näiteks känguru, jänes, part ja teised koostisosad, mis ei ole veel nii suurtes kogustes saadaval. Seega on nad vaid nišši turgudel ja kõrge hinnaga.