Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

 

Kas koerad ja kassid tüdinevad sama toidu söömisest? Kas kassid ja koerad saavad süüa sama toitu terve oma elu, kui see on värske ja toitained on tasakaalustatud? Kas lemmikutel on vaja vaheldust?

 

Dr. Aldrich: Lemmikloomad ei vaja sellist vaheldust nagu inimesed. Me teame, et kui me pakume lemmikutele erinevat valikut, siis nad söövad rohkem. See aga ei ole tingimata kasulik, kuna suurema valikuga tekib ülekaalulisus. 40-50% kassidest ja koertest on Lääne tsiviliseeritud maailmas ülekaalulised. See on suureks probleemiks. Me soovime anda oma lemmikule siiski järjepidevalt toiteväärtuslikku ja tasakaalustatud toodet ning panna nad tarbima mõistlikku kogust, et säilitada nende tervis ja kehaline toonus.