Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

 

Vahel tekib tõuloomadel (eriti valge karvkattega loomadel) karvale teistsugune värvus ja omanikud arvavad, et järelikult on toidul midagi viga. Kust see tulla võiks?

 

Dr. Aldrich: Näiteks koeradel, kellel on väiksed pisaraplekid, me teame, et need on ühend lihast ja verest, mis satub sülge ja pisarateedesse. Kui see puutub kokku päikesevalgusest tuleneva UV-kiirgusega, siis karv muutub punaseks – seda kutsutakse hemosideriiniks. Seega on see vaid värvireaktsioon, mitte toitaine komponent ise. Ma olen kuulnud osadest ravimitest, mis saavad seda ravida, aga üldiselt on see vaid märk, et teie lemmikul on kõrgkvaliteediline toitumine. See ei ole märk sellest, et tal on toidupuudulikkus.