Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Caramira Õnneliku Lemmiklooma Keskus

 

Lemmiklooma salongid Peterburi tee Rimi Caramira poes Tallinnas ja Kivilinna Konsumi Caramira poes Tartus

 

Hindame kvaliteeti üle kõige. Seda nii toodetes, mida müüme, kui teenustes, mida osutame. Salongis kasutame Espree professionaalseid karvahooldusvahendeid, mis on väga kõrgelt hinnatud üle maailma, kuna on looduslikud, värvi- ja säilitusainete vabad ning väga koerasõbralikud.

 

Erinevad teenused lemmikloomadele:

 

  • Pesu
  • Pügamine ja trimmimine
  • Lahtise karva eemaldamine
  • Küünte lõikus
  • Silmade ja kõrvade puhastamine
  • Hambahooldus
  • jne.

 

 

Narkoosita hambakivi eemaldamine 

 

Valutu ja narkoosita ultraheli hooldus

 

Lemmiklooma tervis sõltub väga palju hammaste korrashoiust. Jälgi loomal hambakivi olemasolu. Nähes, et hammastel on pruun kiht, too lemmik Caramira salongi. Caramira salongis on kasutusel valutu ja narkoosita hambakivi eemaldamise teenus. Teenus sobib koertele, kassidele, tuhkrutele ja teistele lemmikloomadele. Protseduur on ohutu nii loomadele kui inimestele.

Mis on Emmi-pet?

 

Emmi-Pet ultraheli hambaravi muudab lemmiklooma hambad ilusaks ja valgeks. Emmi-Pet on hambahari, millega ei ”harjata”, vaid seadme harjapea lahustab hambakivi ja hambakatu hamba pealt ilma liikumist, vibratsiooni või heli tekitamata. Emmi-Pet töötab patenteeritud ultraheli mikrokiibiga, mis on peidetud harjapea sisse. Kiip annab 84 miljonit ultraheliimpulssi minutis ja saadab harjapea kaudu suhu. Et asi toimiks, kasutatakse veel spetsiaalset Emmi-Pet nano-mull hambapastat. Ultraheli impulss tungib hamba- ja igemevahedesse 12 mm raadiuses ja hävitab bakterid ja mikroobid kohtadest, kuhu tavalise harjaga ligi ei pääse.

 

Protseduur ennetab haiguseid

 

See tehnoloogia ennetab ja vähendab bakterite kasvamist, ravib ja kaitseb igemeid ja takistab põletiku ja parodontiidi teket, kuid see ei tähenda, et haiguseid ravitakse meditsiiniliselt. Loomaarst ravib parodontiiti ja põletikke. Mõnda parodontiiti ei ole silmaga näha ning selle tuvastamise jaoks on vaja igemetasku mõõtmist ja röntgenuuringut anesteesias.

 

Millised on protseduuri vastunäidustused?

 

Igemepõletiku, parodontiidi ja hammaste loksumise korral ei ole võimalik teostada täielikku hambakivi eemaldamist. Sellisel juhul on lemmikloomal valus ning hambad võivad ära tulla. Spetsialistid puhastavad terved hambad ning suunavad lemmiku edasi loomaarsti vastuvõtule. 

 

Protseduuri kestus

 

Protseduur kestab 1h ning selle aja jooksul eemaldatakse nii palju hambakivi kui võimalik. Soovi korral ja kui lemmik jõuab, on võimalik lisatasu eest protseduuri pikendada.

 

Protseduuri hind

 

1h on 40€. Lisatasu on 5€ iga järgneva 10 minuti eest.

 

Tutvu Emmi-peti ja teadusliku taustaga siin>>

 

Tule kindlasti ja tee oma lemmik korda!

 

Broneeri aeg:

Tallinnas:

+372 510 2688 või salong@caramira.ee või kohapeal

Salongi aadress: Caramira Õnneliku lemmiklooma pood, Peterburi mnt 98, Tallinn

Tartus:

+372 5393 1198 või salong@caramira.ee või kohapeal

Salongi aadress: Caramira Õnneliku lemmiklooma pood, Jaama 173, Tartu 

 

 

Protseduuri viivad läbi spetsialistid - Heidi ja Monika, kes on saanud vastava koolituse ja sertifikaadid.