Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Go Care Complete koerale 15kg

Premium täistoit koerale, kes liigutab ennast normaaltasemel maksimaalselt 2 tundi ööpäevas. Sisaldab 68,7% loomset proteiini.

Tootja: Go Care

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Läänemere Selver,Laagri Maksimarket,Raudalu Konsum ,Kivilinna,Hiiu,Peterburi tee Rimi

Hind1: 39.00

Soovitud kogus

Go Care Complete
Premium toit igat tõugu koerale


Kasutamisvalmis premium täistoit täiskasvanud koerale. Go Care Complete on sobilik koerale, kes liigutab ennast normaaltasemel maksimaalselt 2 tundi ööpäevas.
68,7% loomset proteiini. Sisaldab naturaalseid lõhna- ja värvaineid. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Koostis: nisu, töödeldud loomaproteiin (linnuliha, sealiha, loomaliha), nisukliid, hüdrolüüsitud loomaproteiin (kanaliha), loomarasv (searasv), taimeõli (rapsiseeme) kartul, kalajahu, naatriumkloriid (sool).
Analüüs: Ainevahetus energia 347 kcal/100g, toorproteiin 24%, toorrasv 9%, toorkiud 3%, toortuhk 7%, niiskus 9%, kaltsium 1,4%, fosfor 1,1%, vitamiin A 6,000 IU/kg, vitamiin D³ 600 IU/kg, vitamiin E 60 mg/kg. Lisaained: E672: Vitamiin A – retinüülatsetaat 7,500 IU/kg, E671: Vitamiin D³ - cholecalciferol 750 IU/kg, E307: Vitamiin E – alfatokoferool 75 mg/kg, E2:jood (I)lisatud kui kaltsiumjodaat, veevaba 2,9 mg/kg, E6: tsink (Zn), lisatud tsinksulfaadina, monohüdraat 97,2 mg/kg, E8:Seleen (Se) lisatud Sodium selenite 0,1 mg/kg, EU antioksüdandid ja säilitusained.
Toitumisjuhend. Toida oma koera vastavalt toitmisjuhendile. Päevamäära võib jagada 2 erinevaks toidukorraks. Taga loomale alati juurdepääs värskele veele.
Soovitatud päevane määr:
1 - 5kg 30 - 95g
10 - 20kg 160 - 170g
30 - 40kg 365 - 455g
60 - 80kg 615 - 760g
1dl=50g

Üldine Go Care Premium sarja tutvustus

Go Care toidud on maitsvad ja tervislikud ning on seetõttu paljude koerte, kasside ja nende omanike lemmikud.
Kõik tooted Go Care seerias on tasakaalustatud täistoidud kassidele ja koertele, olenemata tõust, vanusest ja aktiivsuse tasemest. Loodusliku loomaproteiini sisaldus toidus on kõrge, kuna kassid ja koerad armastavad liha ja naudivad selle maitset. Loomaproteiinid soodustavad seedimist ja tagavad optimaalse toitainete imendumise. Tooted ei sisalda lisatud värv- ega maitseaineid. Rikkalikud värvused ja maitsed saadakse kõrgkvaliteetsetest koostisosadest. Seeria on välja töötatud veterinaaride poolt ning toodetud Taanis veterinaarjärelvalve all. Veterinaaridele on alati esmatähtsad loomade vajadused ning seetõttu nad tagavad, et tervislik ja toitaineterikas toit oleks hea ja aktiivse elu alustala. Go Care on loomulik valik neile loomaomanikele, kes teavad, kui oluline on tervislik ja maitsev toit looma täisväärtuslikus ja kõrgekvaliteedilises elus.
Go Care toidusarja kvaliteet on veterinaartasemel. Go Care on arendatud ja kontrollitud veterinaaride poolt, et
tagada piisavas koguses toitainete olemasolu looma igal elutasandil, mis on ette nähtud NRC (Rahvuslik Teadusnõukogu) ja AAFCO (Ameerika Söödakontrolli Ametlik Ühendus) reeglitega, mis on ametlikud tunnustatud organisatsioonid looma toitevajaduste teabe alal.