Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

TR VitaRept 250ml/55g

Tootja: Tropical

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Läänemere Selver,Laagri Maksimarket,Raudalu Konsum ,Kivilinna,Hiiu,Peterburi tee Rimi

Hind1: 5.50

Soovitud kogus

VitaRept
Mitmekomponendiline toit krevettidega veekilpkonnadele


Krevetid, mis on eriti maitsvad ja kõrge proteiini sisaldusega. Rikastatud toitainerikaste tablettide ja pulgakestega, mis on väärtuslikud vetika allikad. Vitarept sisaldab suurel hulgal toitelemente ning seetõttu, söötes oma looma regulaarselt Vitarept toiduga, tagab see loomale kõik olulised mikro- ja makroelemendid.
Toitmine: mitmel korral päevas väikeste portsjonitena vastavalt vajadusele.
Koostis: molluskid ja koorikloomad (kuivatatud krevetid min 45%), kala ja kalasaadused, teraviljad, taimset päritolu ekstraktid, liha ja liha saadused, taimset päritolu saadused, vetikas, pärmid, õlis ja rasvad, mineraalained. Lisaained: vitamiinid, pro-vitamiinid ja keemiliselt lubatud ained, millel on samaväärne efekt: vit. A 27 375 iu/kg, vit D3 1 770iu/kg, vit E 100mg/kg, vit C 375mg/kg.
Analüüs: toorproteiin 49,0%, toorõlid ja rasvad 5,5%, toorkiud 3,8%, niiskus 11%.