Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

TR Biorept W 100ml/30g

Tootja: Tropical

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Läänemere Selver,Laagri Maksimarket,Kivilinna,Peterburi tee Rimi

Hind1: 2.80

Soovitud kogus

BIOREPT WATER
TÄISSÖÖT AKVAARIUMI KILPKONNALE


BIOREPT W on mitmekomponendiline täissööt veekilpkonna (akvaariumis ja tiigis) igapäevaseks toitmiseks. Sisaldab erinevaid koorikloomi (krill ja gammarus), mis rikastavad toitu väärtusliku proteiini, kitiini ja küllastamata rasvhapetega (Omega-3 ja Omega-6).
TOITMISJUHEND: 1-3 korda päevas vastavalt kilpkonna vanusele. Eemalda söömata jäänud toit veest.
Koostisosad: kala ja kala derivaadid, taimset päritolu derivaadid, taimsed proteiini ekstraktid, molluskid ja koorikloomad, teraviljad, liha ja liha derivaadid, vetikas, pärmid, õlid ja rasvad, mineraalained. Toidu lisandid: vitamiin A 12 000 IU/kg, vitamiin D3 1 450 IU/kg, vitamiin E (alpha-tocopherol acetate) 80 mg/kg, vitamiin C (askorbiinhappe fosfaat) 280 mg/kg. Värvitud EU-lubatud lisaainetega. EU-lubatud antioksüdandid.
Koostisosade analüüs: toorproteiin 40.0%, toorrasv 6.0%, toorkiud 3.0%, niiskus 10.0%.