Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Tropifit Cocatiel, toit nümfkakaduule, 700g

Tootja: Tropifit

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Läänemere Selver,Läänemere Selver,Pirita Selver,Pirita Selver,Laagri Maksimarket,Laagri Maksimarket,Raudalu Konsum ,Raudalu Konsum ,Kivilinna,Kivilinna,Hiiu,Hiiu,Peterburi tee Rimi ,Peterburi tee Rimi

Hind1: 4.65

Soovitud kogus

TOIT NÜMFKAKADUUDELE (täissööt)
Valmistoit kakaduudele.

Teraviljad ning rohttaimede seemned on põhitoiduks papagoi perekonnale nende looduslikus keskkonnas. Nendest ainetest omastavad linnud endale enamiku olulistest ja vajalikest toitainetest, mineraalidest ja vitamiinidest. KAKADUU toidusegu on valitud teraviljadest, rohttaimede seemnetest ning kuivatatud puuviljadest, mille kõrge toiteväärtus on saadud tänu ökoloogiliselt puhaste regioonide viljakale pinnasele ja päikesekiirtele. Maitsete mitmekesisus on lindudele nauditav ning julgustab neid sööma.

Koostisained: kollase hirsi seemned 68,5%, triibulised päevalilleseemned 4,3%, linnutoit 4,3%, punase hirsi seemned 4,3%, puhastatud kaer 3,5%, mustad päevalilleseemned 3,5%, värvohaka seemned 2,6%, tatar 2,0%, nisu 1,3%, valged päevalilleseemned 1,3%, kanepiseemned 1,3%, linaseemned 1,3%, pressitud mais 1,0%, mustad seemned 0,4%, pressitud nisu 0,4%, EU-lubatud värvained.