Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Tropifit Exoten, toit eksootilisele linnule 700g

Tootja: Tropifit

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Pealadu (Sõjamäe),Pealadu (Sõjamäe),Läänemere Selver,Läänemere Selver,Pirita Selver,Pirita Selver,Torupilli Selver,Torupilli Selver,Laagri Maksimarket,Laagri Maksimarket,Raudalu Konsum ,Raudalu Konsum ,Tondi Selver,Tondi Selver,Ülejõe Selver,Ülejõe Selver,Maardu Selver,Maardu Selver

Soodushind: 3.02

Soovitud kogus

TOIT EKSOOTILISTELE LINDUDELE (täissööt)
Valmistoit eksootilistele lindudele.


Rikkalik segu teraviljadest ning rohttaimede seemnetest väikestele vintidele, nagu sebra vintidele, kuldvärvudele, hõbenokkadele, kolmevärvilistele sinitihastele jne. Exoten sisladab säravaid, tervislikke seemneid taimedest, mida on kasvatatud parimates farmides. Regulaarne toitmine mõjub postiivselt nii linnu üldisele tervisele ja sulestikule kui ka sigimisvalmidusele.

Koostisained: kollase hirsi seemned 62,0%, punase hirsi seemned 11,5%, linnutoit 12,0%, Rebasesaba hirss 3,5%, puhastatud kaer 2,5%, linaseemned 2,5%, pärlikarp 2,0%, mustad seemned 1,0%, mooniseemned 1,0%, pressitud mais 1,0%, pressitud nisu 1,0%, EU-lubatud värvained.