Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Tropifit Guinea Pig, toit meriseale 500g

Tootja: Tropifit

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Läänemere Selver,Laagri Maksimarket,Raudalu Konsum ,Kivilinna,Hiiu,Peterburi tee Rimi

Hind1: 3.65

Soovitud kogus

TOIT MERISIGADELE (täissööt)
Valmistoit merisigadele.


Toidusegu MERISIGAdele on kombinatsioon valitud teraviljadest, erinevatest seemnetest ja köögiviljadest, mis pärinevad parimatest farmidest ning mida on rikastatud maitsva banaani ja kõrge proteiinisisaldusega lutserniga. Maitsete kombinatsioon ja lõhnad tagavad sinu lemmikloomale palju rõõmu ning julgustavad teda sööma ja mängima. Hoolikalt valitud toitained tagavad sinu meriseale suurepärase tervise ja ilusa särava karva.

Koostisained: nisu 50,0%, kaer 19,3%, granuleeritud lutsern 7,0%, maisihelbed 5,0%, hernelaastud 3,5%, jaanikaunad 3,5%, ubade laastud 2,5%, kuivatatud banaan 1,7%, pressitud mais 1,7%, punane sorgo 1,5%, valged päevalilleseemned 1,5%, mais 0,7%, herned 0,7%, porgand 0,7%, kuivatatud punapeet 0,7%, EU-lubatud värvained.