Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Tropifit Rabbit, toit jänesele 500g

Tootja: Tropifit

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Läänemere Selver,Laagri Maksimarket,Raudalu Konsum ,Kivilinna,Peterburi tee Rimi

Hind1: 3.65

Soovitud kogus

TOIT JÄNESTELE (täissööt)
Valmistoit jänestele.


Toidusegu JÄNEStele on kombinatsioon valitud teraviljadest, rohttaimedest ja teistest seemnetest, kuivatatud puuviljadest ja köögiviljadest. Süsivesikud ja proteiinid, mis on kogunenud seemnetesse ökoloogiliselt puhastelt aladelt, varustavad kodujäneseid energiatasemega, mida nad vajavad igapäevaseks tegutsemiseks ning mis tagavad õige arengu ja suurepärase tervise. Regulaarselt mitmekesistades kodujänese toitu teraviljadega tagavad särava karvkatte.

Koostisained: nisu 28.5%, kaer 28,5%, lutsern 10,0%, maisihelbed 5,0%, hernelaastud 5,0%, jaanikaunad 5,0%, ubade laastud 3,5%, mais 2,5%, mustad päevalilleseemned 2,5%, kuivatatud banaan 2,5%, pressitud mais 2,5%, punane sorgo 2,0%, porgand 1,0%, kuivatatud punapeet 1,0%, kõrvitsaseemned 0,5%, EU-lubatud värvained.