Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Tropifit Chincilla, toit tšintšiljale 500g

Tootja: Tropifit

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Läänemere Selver,Laagri Maksimarket,Raudalu Konsum ,Kivilinna,Hiiu,Peterburi tee Rimi

Hind1: 4.65

Soovitud kogus

TOIT TŠINTŠILJADELE (täissööt)
Valmistoit tšintšiljadele.


Tšintšiljade toidusegu on kombinatsioon teraviljadest ja teistest seemnetest, granuleeritud lutsernist ja kuivatatud köögiviljadest ning puuviljadest. Toormaterjal pärineb ökoloogiliselt puhastelt aladelt, kus päikesekiirte käes olles on neisse kogunenud rikkalik valik erinevaid toitaineid. Teraviljad, puuviljad ja köögiviljad on olulised komponendid tšintšilja igapäevases toidus. Nad varustavad neid loomulähedasi närilisi väärtuslike toitainete, vitamiinide ja mikroelementidega, mis tagavad suurepärase tervise ja imeilusa karva.

Koostisained: triibulised päevalilleseemned 22,0%, granuleeritud lutsern 12,0%, maisihelbed 11,0%, jaanikaunad 10,0%, mais 10,0%, kuivatatud banaan 10,0%, hernelaastud 10,0%, kuivatatud punapeet 5.0%, porgand 5,0%, rosinad 5,0%.