Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Teie õnneliku lemmiklooma e-poe toote valik

Kokku: 6


Vali tootja


Kuva

Hind: 2.50 €

GP Mini Twisterball hamstri pall

Erinevad värvused - roheline, sinine. Läbimõõt 12,5cm. Mõeldud hamstrile liigutamiseks/harjutamiseks ja aja veetmiseks. Hamster pannakse palli sisse ning looma liikumise peale hakkab pall veerema.

Hind: 5.00 €

GP Mini Twistertoy hamstri pall alusel

Erinevad värvid - roheline, sinine. Läbimõõt 12,5cm. Mõeldud hamstrile treenimiseks ja aja veetmiseks. Pall on alusel. Loom pannakse palli sisse ning looma jooksma hakkamisel hakkab pall alusel ringi pöörlema.

Hind: 6.00 €

GP Twisterring hamstri ratas 14,5cm

Erinevad värvid - roosa, sinine, roheline. Hamstri ratas, mis kinnitatakse puuri külge sissepoole. Mõeldud hamstrile treenimiseks ja ajaviiteks. Suurus cm: 14,5 x 7,5h.

Hind: 3.50 €

GP Twisterball hamstri pall 18,5cm

Erinevad värvid - roheline ja sinine. Läbimõõt 18,5cm. Mõeldud hamstrile treenimiseks ja ajaviiteks. Hamser pannakse palli sisse ning looma liikuma hakkamisel hakkab pall veerema.

Hind: 7.00 €

GP Twistertoy hamstri mänguasi 18,5cm

Erinevad värvid - sinine, roheline. Mõeldud hamstrile treenimiseks ja ajaviiteks. Pall on kinnitatud alusele. Hamster pannakse palli sisse ning looma liikuma hakkamisel hakkab pall pöörlema. Palli läbimõõt: 18,5cm.

Hind: 8.00 €