Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Genesis Pure Canada koeratoidud

 

Looduslikud holistilised koeratoidud, originaalretseptid huntide kodumaalt!

 

Aegade algusest peale on looduses koerte põhiliseks söögiks olnud liha ja kala. Samuti on vajalikke aineid saadud puu- ja juurviljadest ning ravitaimedest, mis olid põhitoiduks nende saagil.

 

Nagu esivanematel, huntidel, nii on ka koertel isu liharikka toidu järgele. Meie toitumisteadlased Genesis Pure Canada’s on valmistanud spetsiaalsed retseptid Teie koerale, mis rahuldaksid inimese neljajalgsete sõprade isusid.

 

Genesis Pure Canada Dog koeratoidud on koostatud silmas pidades koerte evolutsiooni looduses. Retseptid kosnevad 80% loomsest proteiinist (värskest lihast ja kalast), 20% puu- ja juurviljadest,  ravitaimedest ja vitamiinidest. Toidud ei sisalda teravilja.

 

Oleme loonud lihtsad retseptid lisades ainult vajalikud, kõrgkvaliteetsed koostisained, et koer saaks jõudsalt kasvada.

 

Tagamaks toodete värskuse ja jätkusuutlikuse, on oluline roll koostisainete valikul; see on osa meie Genesis Pure Canada filosoofiast. Oleme uhked selle üle, et valime vaid parima kvaliteediga toorainet, samal ajal jälgides, et kasutame õigeid valmistamismeetodeid, et koostisosade head omadused säiliksid. Genesis Pure Canada koeratoit peegeldab kõrgkvaliteedi standardeid, mida soovid oma koerale samal ajal pakkudes imelisi maitseid, mis tulenevad värskete koostiasianete koosmõjust meie retseptides.

 

Genesis Pure Canda Dog oleme kasutanud ainult erilisi värske liha proteiini allikaid, et Teie koer saaks kätte kõik vajalikud vitamiinid ja toitained, mida leidub lihas looduslikult. Nii toimuvad asjad looduses ning usume, et ka nii peaks sööma koerad.

 

Kõik meie tooted sisaldavad erilisi lihakooslusi, sest me arvame, et nii saame pakkuda parimat toiteväärtust Teie koerale. Kasutades neid koostisosi optimiseerime seedivust, maitse vastuvõtvust ja toitainete imenduvust.

 

Tõlge: Duett OÜ