TASUTA TRANSPORT al 35€ pakiautomaati, al 65€ kulleriga

Meist

Meie Caramira

Caramira on holistiline terviklahendus lemmikloomale, mis koosneb neljast elemendist – kvaliteetsete lemmikloomatoodete müük, teenused, konsultatsioon ja teraapia. Meie klientideks on teadlikud loomaomanikud, kes soovivad oma looma mõista, temast aru saada, temaga arvestada ja pakkuda talle parimat.

19 aastat kogemusi, teadmisi ja õpinguid on loonud Caramira holistilise maailmapildi lemmikloomade elust. Oma pikaaegsetele kogemustele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Seetõttu võid ka Sina kindel olla, et meie tooteid ja teenuseid kasutades on Sinu lemmik alati rõõmus ja terve.

Holistiline on ühtne terviksüsteem, kus kõik mõjutab kõike - turvalisus, puhkus, toitumine, hügieen, mäng - kõik need tegevused toetavad üksteist ja määravad looma olemuse. Füüsiline ja mentaalne tervis on omavahel tihedalt seotud. Füüsilised pinged ja haigused on otseselt seotud psüühikaga. Kui üks osa korralikult ei toimi on kogu terviku töö häiritud - kõik on kõigega seotud.

Caramira alustas teadliku tegevusega järgnevalt:

 • Alates 2004 - koerte kennel Gemmas Co - koerte kasvatamine ja aretus.
 • Alates 2009 - sai alguse Caramira hulgimüük ja poed, mis oli tingitud isiklikest vajadustest ja kogemusest, sest "turg" oli looma toitudest ja tarvetest tühi, müügikohti oli vähe ja sõitma pidi pikki vahemaid, et loomapoodi jõuda. Selleks lõime Caramira lemmikloomapoodide keti ja laiendasime premium klassi lemmikloomatoodete kontseptsiooni ka supermarketitele, et muuta need lemmikloomaomanikele kättesaadavamaks. Meie koostööpartnerid olid Prismad, Selverid, Coop kauplused ja aianduskeskused.
 • Järgnevalt avasime groomingsalongid ja alustasime salongiteenusena ka narkoosita hambakivi eemaldamist. Nüüdseks on meil Tallinnas hästitoimiv lemmikloomasalong. Hambakivi eemaldamist õppisime Soome spetsialistide käest ja oleme seda tänaseks teinud üle 7 aasta. Meil on üle 1000 rahuloleva kliendi, kes käivad regulaarselt lemmikute hambaid puhastamas. Kasutame uudset ultraheli tehnoloogiat, mis on loomale valutu ja suudab hambakivi lagundada nii hamba pealt kui igemete alt. Teenus on kiire ja korralik.
 • Alates 2019 oli eesmärgiks edasi liikuda ja valdkonnas sügavamaid teadmisi koguda, seega said alguse koera käitumise õpingud Norra koertereenerite koolis, seejärel täiendkoolitused erinevate välismaa spetsialistide ja veterinaaride koolitustel. 
 • 2019 a. alustasime uut teraapialiigi õpet lemmikloomadele - biofeedback teraapiat - Ülle Toomeoja juures, kes on 20-aastase kogemusega biofeedback teraapia terapeut ja Life Keskuse (lifekeskus.ee) rajaja.
 • Alates 2020 a. teeme loomadele biofeedback teraapiat, kus kombineeritakse omavahel koera käitumispsühholoogia ja biofeedback teraapia. Nende kahe kombo on andnud väga häid tulemusi probleemkäitumisega koerte aitamisel. Biofeedback teraapia on sagedusteraapia, mis maandab stressi ja ärevust.

  Nii olemegi me oma 19-aastase tegevusega jõudnud loomade mõistmise ja inimeste koolitamiseni ning suudame loomaomanikke koolitada, kuidas elada oma loomaga täisväärtusliku, turvalist elu, mis sobib kõigile.


Kokkuvõtlikult:

 • Müük - Caramira poes müüakse lemmiklooma tooteid ja -tarbeid, mis on kvaliteetsed ja mõistliku hinnaga ning mis panustavad looma tervisesse ja heaolusse;
 • Teenus - Caramira salongis pakume ainukesena narkoosita hambakivi eemaldamist uudse ultraheli tehnoloogiga, mis on loomale ohutu ja valutu, samas panustab ülisuurel määral looma tervisesse, sest hammaste korrashoid on hea tervise üks oluline komponent. Lisaks on salongis proffessionaalsed groomerid, 30.a töökogemusega, kes pesevad, kammivad, trimmivad, lõikavad, föönitavad, teevad näituselõikusi ja -soenguid;
 • Konsultatsioon - käitumiskonsultatsioonid lähtuvad koera loomuomasest käitumisest ja on mõeldud kõigile koeraomanikele, kes soovivad mõista koera olemust ja temale omast käitumist;
 • Teraapia - biofeedback teraapia sobib kõikidele probleemkäitumisega loomadele, koertele ja kassidele, mille läbi maandame looma stressi ja ärevust. Loomaomanik saab palju vajalikku informatsiooni ja teadmisi looma käitumise kohta ja seetõttu oskab teda edaspidi mõista ja hoiduda situatsioonidest, milles loom ennast ebaturvaliselt tunneb. 

Meie missioon ja eesmärk on võimaldada kõigile lemmikloomaomanikele lihtne ja mugav elu koos oma lemmikloomaga. Aitame parendada lemmikloomade elu meie ühiskonnas pakkudes kvaliteetseid tooteid mõistliku hinnaga ja vajalikke teenuseid hea tervise saavutamiseks ja säilitamiseks.  


Heade soovidega
Caramira meeskond