Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

 

Kui luuakse lemmikloomatoitu, siis number 1 koostisosa enamikes toitudes on valk. Miks see nii on? Millist rolli valk mängib?

 

Dr. Aldrich: Me räägime põhiliselt valgust, kuna see on karnivooridele. See on lihtne järeldus, et liha on oluline ja liha on paljudel juhtudel samaväärne valguga, kuna see on meie põhiline valguallikas. Valk toob välja põhilised aminohapped. On umbes 40-50 põhilist toitainet, mida lemmik vajab ja sellest 25-30% on valk ja seega on ta oluline komponent. Valk on tavaliselt ka üks kallimaid koostisosi. Ja kui me vaatame loomatoidu koostisosade loendit ning enamus peamistest koostisosadest on valguallikad, siis järelikult see ettevõte kasutab kvaliteetseid ja tasakaalustatud materjale, kuna valk on kallis, kuid samas vajalik.