Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Tropifit Parrot, toit suurele papagoile, 500g

Tootja: Tropifit

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Läänemere Selver,Läänemere Selver,Laagri Maksimarket,Laagri Maksimarket

Hind1: 4.95

Soovitud kogus

TOIT SUURTELE PAPAGOIDELE (täissööt)

PARROT on erakordselt rikkalik sööt, mis on välja valitud looduslike koostisainete põhjal ning on ette nähtud suurtele papagoidele. Sööt sisaldab muuhulgas triibulisi ja valgeid päevalilleseemneid, värvisafloori seemneid, kõrvitsaseemneid, herneid, mungubasid ning kuivatatud puuvilju (õun, ananass, banaan, datlid) ja köögivilju (porgand, peet, maapirn). Sööda muudavad mitmekesiseks nisugraanulid õuna ja maapähkli lisandiga, tänu millele on nad kergesti seeditavad lindude poolt. Roheline, must ja valge pipar ning tšillipipar, kibuvits, maapähklid ja kreeka pähklid koos teiste koostisainete maitse rikkalikusega tekitavad lindudel söögiisu ning toitainete mitmekesisus kannab hoolt lindude suurepärase üldseisundi ja ilusa sulestiku eest. SÖÖTMINE: taga oma lemmikule pidev juurdepääs söödale ja veele. Vaheta sööta ja vett iga päev.

 

Täissööt suurtele papagoidele. Koostis: seemned (sh päevalilleseemned 24%, värvisafloori seemned 10%, kõrvitsaseemned 4%, herned 3%, mungoad 2%, pipar 0,5%), puuviljad (graanulites sisalduv kuivatatud õun 2%, kuivatatud õun 2%, kuivatatud ananass 1%, kuivatatud banaan 1%, kuivatatud datlid 1%, kuivatatud kibuvitsamarjad 0,5%), köögiviljad (kuivatatud porgand 2%, kuivatatud peet 2%, kuivatatud maapirn 1%, tšillipipar 1%), pähklid (maapähklid 3%, kreeka pähklid 1%), teravili. Analüütilised koostisained: toorvalk 12,0%, toorõlid ja -rasvad 15,3%, toorkiud 12,5%, toortuhk 8,5%.