Õnneliku lemmiklooma pood

Tere tulemast
Caramira kodulehele!

Oma pikaajalisele kogemusele tuginedes teame, mis on loomale hea, tervislik ja vajalik. Meie valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega koeratoit, kassitoit, närilise toit, maiused, toidulisandid, mänguasjad, puhastusvahendid, allapanu ja palju muud. Lisaks pakume salongiteenuseid ning hambakivi eemaldamist.

Tropifit Rat, toit rotile 500g

Tootja: Tropifit

Laos: Kohe saadaval

Saadaval meie kauplustes: Läänemere Selver,Laagri Maksimarket,Raudalu Konsum ,Kivilinna,Peterburi tee Rimi

Hind1: 3.65

Soovitud kogus

TOIT ROTTIDELE (täissööt)
Valmistoit rottidele.


Toidusegu ROTTidele on kombinatsioon valitud teraviljadest ja teistest seemnetest, magusast õunast, banaanist ja rosinast, mis on valminud päikese käes ökoloogiliselt puhastelt aladelt. Toitvad seemned, mis on rikkad mikro- ja makroelementide poolest, varustavad neid intelligentseid loomi nende igapäevaseks tegutsemiseks vajaliku energiatasemega. Rikkalik koostisainete mitmekesisus ROTT toidusegus tagab suurepärase tervise ja veetleva karva.

Koostisained: nisu 27,5%, oder 24,3%, kaer 18,8%, triibulised päevalilleseemned 5,8%, granuleeritud lutsern 4,3%, punane sorgo 2,8%, mais 2,5%, maisihelbed 2,5%, porgand 2,2%, jaanikaunad 2,2%, hernelaastud 2,2%, kuivatatud banaan 1,4%, värvohaka seemned 1,0%, hernes 0,7%, kuivatatud punapeet 0,7%, mungoad 0,7%, rosinad 0,4%.